8Z-20.000MAAJ-T
CRYSTAL GLASS, 20MHZ, 18PF, SMD; Frequency Tolerance:± 30ppm; Operating Temperature Range:-20°C to +70°C; Crystal Mounting Type:SMD; No. of Pins:4; Frequency Stability:30ppm; Peak Reflow Compatible (260 C):Yes ;RoHS Compliant: Yes