B32529C0103K189
CAPACITOR PEN FILM, 0.01UF, 63V, 10%, RADIAL, FULL REEL; Dielectric Type:Metallized PET Stacked; Capacitor Case / Package:Radial Box - 2 Pin; Capacitance:0.01µF; Capacitance Tolerance:± 10%; Voltage(AC):40V; Voltage(DC):63V RoHS Compliant: Yes