BLM15BD601SZ1D
600 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 200mA 650mOhm
Availability: In Stock
Specifications for the BLM15BD601SZ1D
| Part Name | BLM15BD601SZ1D |
| Manufacturer | Murata |
| Impedance based on Impedance Frequency | 600.0 |
| Current Rating (A) | 0.2 |
| Series | BLM15_SZ1 |
| Impedance Tolerance | 25% |
| Product Link | https://www.murata.com/en-us/products/productdetail?partno=BLM15BD601SZ1%23 |