BLM21SN300SZ1D
30 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 8.5A 4mOhm
Availability: In Stock
Package Type: 2012
Specifications for the BLM21SN300SZ1D
| Part Name | BLM21SN300SZ1D |
| Manufacturer | Murata Electronics |
| Impedance based on Impedance Frequency | 30.0 |
| Current Rating (A) | 8.5 |
| Series | BLM21_SZ1 |
| Impedance Tolerance | 10 ohm |
| Product Link | https://www.murata.com/en-us/products/productdetail?partno=BLM21SN300SZ1%23 |