ERJ-H2RD51R0X
High Temperature Thick Film Chip Resistor (Automotive Grade), ERJH2R Series, 51.0 Ohm +/-0.5% , 0.1W , 0402 size , chip resistor (1 x 0.5 x 0.35mm)