ERJ-H2RD7152X
High Temperature Thick Film Chip Resistor (Automotive Grade), ERJH2R Series, 71.5K Ohm +/-0.5% , 0.1W , 0402 size , chip resistor (1 x 0.5 x 0.35mm)