ERJ-H3EF3012V
High Temperature Thick Film Chip Resistor (Automotive Grade), ERJH3E Series, 0.3K Ohm +/-1% , 0.125W , 0603 size , chip resistor (1.6 x 0.8 x 0.45mm)