ERJ-H3QF1R37V
High Temperature Thick Film Chip Resistor (Automotive Grade), ERJH3Q Series, 1.37 Ohm +/-1% , 0.25W , 0603 size , chip resistor (1.6 x 0.8 x 0.45mm)