ERJ-HP6D3322V
High Temperature Thick Film Chip Resistor (Automotive Grade), ERJHP6 Series, 3.3K Ohm +/-0.5% , 0.5W , 0805 size , chip resistor (2 x 1.25 x 0.6mm)