ERJ-HP6D35R7V
High Temperature Thick Film Chip Resistor (Automotive Grade), ERJHP6 Series, 35.7 Ohm +/-0.5% , 0.5W , 0805 size , chip resistor (2 x 1.25 x 0.6mm)