ERJ-HP6F23R7V
High Temperature Thick Film Chip Resistor (Automotive Grade), ERJHP6 Series, 23.7 Ohm +/-1% , 0.5W , 0805 size , chip resistor (2 x 1.25 x 0.6mm)