ERJ-S02J225X
Anti-Sulfurated Thick Film Chip Resistors, ERJU02, ERJS02 Series, 2200K Ohm +/-5% , 0.1W , 0402 size , chip resistor (1.00 x 0.50 x 0.35mm)