ERJ-S08J106V
Anti-Sulfurated Thick Film Chip Resistors, ERJU08, ERJS08 Series, 10000K Ohm +/-5% , 0.25W , 1206 size , chip resistor (3.20 x 1.60 x 0.60mm)