ERJS06D4R64V
Anti-Sulfurated Thick Film Chip Resistors, ERJU06, ERJS06 Series, 4.64 Ohm +/-0.5% , 0.125W , 0805 size , chip resistor (2.00 x 1.25 x 0.60mm)