ERJS14D3R74U
Anti-Sulfurated Thick Film Chip Resistors, ERJU14, ERJS14 Series, 3.74 Ohm +/-0.5% , 0.5W , 1210 size , chip resistor (3.20 x 2.50 x 0.60mm)