ERJU14F4R87U
Anti-Sulfurated Thick Film Chip Resistors, ERJU14, ERJS14 Series, 4.87 Ohm +/-1% , 0.5W , 1210 size , chip resistor (3.20 x 2.50 x 0.60mm)