LQH32NH4R7J23L
4.7 µH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 420 mA 252mOhm Max Nonstandard
Availability: In Stock
Package Type: NONSTANDARD
Specifications for the LQH32NH4R7J23L
| Part Name | LQH32NH4R7J23L |
| Manufacturer | Murata |
| RoHS | True |
| Product Link | https://www.murata.com/en-us/products/productdetail?partno=LQH32NH4R7J23%23 |