OKL2-T/20-W12P2-C
DC-DC CONVERTER, NON ISO POL, 1O/P, 100W, 20A; Power Supply Approvals:ITE; No. of Outputs:1 Output; Output Power Max:100W; Output Current Max:20A; DC / DC Converter Output Type:Adjustable; Input Voltage DC Min:4.5V; Depth:33.02mm RoHS Compliant: Yes