REC5-123.3SRW/H4/A/M
DC-DC Converter, DIP24, 4kV, Single, 5W, 3.3V, 1000mA, REC5-S_DRW(Z) Series | RECOM Power Inc. REC5-123.3SRW/H4/A/M