REC5-243.3SRW/H6/A/M/CTRL
DC-DC Converter, DIP24, 6kV,Single, 5W, 3.3V, 3.3A, REC5-S_DRW(Z) Series | RECOM Power Inc. REC5-243.3SRW/H6/A/M/CTRL