REC7.5-243.3SRW/H2/A/M/SMD/CTRL
7.5W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SMD 2kV reg 2:1
Specifications for the REC7.5-243.3SRW/H2/A/M/SMD/CTRL
| Part Name | REC7.5-243.3SRW/H2/A/M/SMD/CTRL |
| Output Current (A) | 1.8 |
| Case Package | SMD 24 Pin |