T543Y227M010AHW010
Tantalum Capacitors - Polymer T543_COTS, Tantalum, Polymer Tantalum, COTS, 220 uF, 20%, 10 VDC, SMD, Polymer, Molded, COTS, Up Screening, N/A, 10 mOhms, 7343, Height Max = 4mm